Demek istediğim, her iki tarafı da görüyorum.

Louis y Washington para konvansörü bir los sunes de que salgan y voten."Kesinlikle bana daha fazla gönüllülük yapmak ve izin vermek için izin verin trabajar en las urnas en Washington, lo hare", enfatizo Beal. "Genial que esten usando nuestra arena como lugar de votacion, y espero que eso traiga una gran katılım". Ano en el que se lanzo al proceso politico, Beal dijo que 2020 sera algo aislado yok."Mis abuelos nacieron en la decada de 1930 y no fue hasta la decada de 1960 que se ganaron el derecho al voto", dijo Beal. “Tienen la suerte de poder ver lo lejos que hemos llegado hoy. Pero para ver hasta donde nos queda llegar, es importante que sigamos luchando". 19 önce, 2020APFacebookTwitterFacebook MessengerPinterestCorreo-eImprimirWASHINGTON – El gerente general de los Washington Wizards, Tommy Sheppard, dijo que el entrenador Scott Brooks regresara en 2020-21, la ultima temporada de su contrato de cinco anos."Es un entrenador condecorado. Lleva mucho tiempo en la Liga como jugador y como entrenador. Un tipo muy logrado", dijo Sheppard el miercoles ve video konferans ile periodistas. "Y creo que estamos en buenas manos la proxima temporada"Fotoğraf: APWashington tuvo foja de 25-47 esta temporada, con marca de 1-7 en el reinicio de la NBA, y se perdio los playoffs por segunda vez consecutiva, despues de llegar alli ve los dos primeros anos de Brooks.Los Wizards jugaron toda esta temporada sin el armador All-Star, John Wall, quien se desgarro el tendon de Aquiles, y perdio a su otro All-Star, el escolta, Bradley Beal, para el reinicio debido a un problema ve el hombro.Lleva ESPN a todos ladosSi quieres recibir la mejor informacion del mundo deportivo, descarga la App ahora. espn.com/app »ESPN + en EspanolLa Serie A, Copa del Rey, UFC, miller en vivo, seri orijinaller, özel olarak, çok şey ve HD.

Suscribete aqui Ambos deberian estar bien para el comienzo de la proxima temporada cuando este momento se de. Bu nedenle, koronavirüs ve koronavirüs ve koronavirüsün son hali."Suponiendo que la temporada comenzara, incluso en octubre, tanto John como Bradley estarian listos para comenzar una pretemporada normal", dijo Sheppard. "Estoy convencido de que cuando comience el primer dia del campo de entrenamiento, los tendremos, salvo cualquier cosa entre ahora y entonces".Cara a los movimientos de temporada baja, Sheppard quiere traer de vuelta a Davis Bertans, quien sera agente libre."El ha sido una beforeidad", dijo Sheppard. "Le dije eso." 19 Haz 2020 Tim Bontemps ESPN NBA’in önümüzdeki ay bir balonun içinde sezona yeniden başlama girişimine katılmayı reddetme olasılığından en çok söz alan üç oyuncudan ikisi, Los Angeles Lakers’ın her ikisi de Avery Bradley ve Dwight Howard. Ve takım arkadaşları Danny Green her ikisinin de aldığı konumu takdir edip desteklerken, oyuncuların uzak durmayı seçmekten çok balonun içine girip oynayarak daha fazla değişiklik yaratabileceklerine inanıyor."Green, Juneteenth onuruna NBA’in Twitter hesabından Caron Butler ile yaptığı röportajda, platformu kendi yararımıza kullanabileceğimizi ve geliştirebileceğimizi düşünüyorum. "Demek istediğim, her iki tarafı da görüyorum. Ama bence kolayca yapabiliriz ve bence sosyal medya ve sahip olduğumuz tüm platformlar ve bizi izleyen insanlar, biz oradayken daha da fazla ayarlayacaklar. Editör’den PicksBuss to white: Irkçılığı kabul edin ve Durdur şunu Sihirbazların Beal, Wall kötü polis karşılaşmalarını anlatıyor Oyuncular olumlu sosyal değişiklikler yapmaya odaklanıyor"[Medya] Zoom üzerinden at oyunları oynamaya çalışıyor.

Herkesin içeriğini, herkesin Zoom’unu, herkesin podcast’ini, herkesin hikayesini ve kimin ne yaptığını görmeye çalışıyorlar. Devam eden oyunlarınız olduğunda, bunu yapmak zorunda değiller. Sadece televizyon izleyebilirler ve tam olarak neden bahsettiğinizi görebilirler, tutkularınızın tam olarak ne olduğunu görebilirler. Orlando’nun her yerinde kameralar olacak, böylece tam olarak ne istediğimizi ve ne yapmaya çalıştığımızı görebilecekler.

Bu yüzden oraya inmek ve hareketi canlı tutmak için bu platformu kullanmak bizim için bir avantaj. Ama her iki şekilde de bir tavır alabiliriz ve bu da çok şey ifade eder, ancak [oynamadan nasıl çalışacağını] görmek için yeterince büyük bir platforma sahip olduğumuzu sanmıyorum."Green, özellikle Bradley’nin sosyal medyada pek bir mevcudiyetine sahip olmadığı gerçeğine işaret etti, bu yüzden kişisel olarak, şeyler hakkında nasıl hissettiği hakkındaki mesajını almasının zor olduğunu belirtti. Ve Bradley, Lakers’taki oyuncuların arkasındaki itici güçlerden biriyken, tek bir birleşik mesaj gönderiyor – "EĞER BİZİMLE YOKSA, HEPİMİZLE OLMAYACAĞIZ" – sosyal medyada ESPN’den Adrian Wojnarowski ve Malika Andrews’e kendisinin ve diğer oyuncular koalisyonunun NBA’in onlara ulaşmalarına yardımcı olmasını istedikleri değişiklikleri anlattı, Green, Bradley’nin mesajının Orlando’da oynaması halinde daha fazla dikkat çekeceğini söyledi."Avery Bradley gibi, konuşan adamlardan biri, ancak sosyal medyası yok, bu yüzden [insanlar] onun nasıl hissettiğini gerçekten bilmiyor, onu gerçekten göremiyor ve ondan duyamıyorlar , Dedi Green. "Ama Orlando’ya giderse röportaj yapmak zorunda kalacak. Bu gecelerden birinde ya da çeyreklik bir maçta müthiş bir oyun oynayacak ve medyayla konuşmak zorunda kalacak."Çok iyi bir oyunu olmasa bile yine de medyayla konuşmak zorunda kalacak.

Yani oyundan sonra, protestolar, toplumsal adaletsizlik, hareket hakkında ne hissettiğini onun sesinden, ağzından duyuyorlar. Sosyal medyası olmayan veya takipçileri çok fazla olmayan erkekler için bu, herkesin orada olmasının ve birleşmesinin daha iyi bir yoludur.https://gamblingprofessors.com Ayrıca orada daha fazla toplantı yapabilir ve bunu alıp bu platformu kendi avantajımıza kullanarak gaza ayak uydurabiliriz ve gerekirse daha da büyük havaya uçurabiliriz, çünkü eğer hep birlikte olursak, bizden daha yüksek hacimlerde konuşur. ülkenin farklı yerlerinde ayrılmıştır."Green, Lakers’ın kendi aralarında başka bir telefon görüşmesi yapmayı planladığını ve başka bir ülke çapında görüşme olmasını umduğunu söyledi. Son belgelenen çağrı, bir hafta önce Cuma günü geldi – oyuncuların, ligin Orlando’da yeniden başlama planıyla ilerlemek için 28-0 oy vermesinden tam bir hafta sonra. Oyuncuların, lige devam edip etmeyeceklerini söylemek için Çarşamba gününe kadar süreleri var. katılmayı reddedin.

Gönüllü olarak gitmemeyi seçen herhangi bir oyuncuya ödeme yapılmayacaktır, ancak lig bunun ötesinde herhangi bir ceza vermeyeceğini söyledi. Green, başlangıçta üzgün ve hayal kırıklığına uğradığını ve sonunda George Floyd’un videosundan öfkelendiğini söyledi. Minneapolis polis memuru Derek Chauvin’in yaklaşık sekiz dakika boynunda diz çökmesinin ardından polis nezaretindeyken öldürülen ve neden insanların Orlando’yu atlamanın doğru bir şey olduğunu düşünmelerine yol açtığını tam olarak anladı.Lakers muhafızı Danny Green Cuma günü Avery gibi oyuncuları umduğunu söyledi Bradley ve Dwight Howard, NBA sezonunu sürdürdüğünde oyuncuların oynayarak daha fazla toplumsal değişim yaratabileceklerini söyleyerek katılmayı seçti. Katelyn Mulcahy / Getty Images"Green, şu anda direnmekten bahseden erkeklerin duruşunu görüyorum, dedi. "Bunu bir grup olarak çözüyoruz. Birleşik bir grup olarak hareket etmeden önce çok fazla şeyin sızdığını düşünüyorum. Görünüşe göre oyuncular olarak bölünmüşüz, ama sanırım hepimiz aynı sayfadayız ve birden fazla görüşme yapıyoruz.

Bu hafta bir takım görüşmemiz var, umarım başka bir lig görüşmesi yaparız ve umarım bu görüşmelerde, bir grup olarak birlikte hareket etmeden ve işleri nasıl yapacağımıza karar vermeden önce bazı şeylerin sızdığı başka medya mensupları yoktur. Orlando’ya gidelim ya da gitmeyelim ama birleşik bir cephe olarak hareket etmemiz gerekiyor."Ancak bu videolar çok yürek burkucu ve hayal kırıklığı yarattı ve hepimizi öfke ve duygusallık içinde bıraktı. Ama biz değişim istiyoruz ve belli ki bununla ilgili yollarımız var ve kendimize ve topluluğumuza zarar vermeden hepimiz için en iyi yaklaşımı bulmaya çalışıyoruz."Green, balonun kendisine gelince, Lakers’ın deneyimli bir takım olması nedeniyle, yeniden başlatma girişimini çevreleyen tekil koşulların getireceği zorlukları diğer takımların çoğundan daha iyi idare edebilecek konumda olduklarına inandığını söyledi. oyuncuları test etmeye ve önümüzdeki Salı günü bireysel egzersizler yapmaya başlayacaklar ve 7 Temmuz’dan 9 Temmuz’a kadar Orlando’ya gidecekleri düşünülüyor. O zamandan 13 Ekim’e kadar Walt Disney World’de kalabilirler – NBA Finallerinin mümkün olan en son 7. Maçı. olabilirdi."Bence birlikte olmamız çok önemli, dedi Green. "Açıkçası Avery Bradley’e ihtiyacımız olacak, bir şansımız olması için Dwight Howard’ın oynamasına ihtiyacımız olacak.

Ama bence sağlıklı kalmamız önemli, sadece takımımız değil, ligimiz. Ligdeki herkes ne yapacağımız konusunda birleşik bir cepheye sahip olmalı ve tek sesle konuşmalı. Ancak ekibimiz için bireysel olarak, grup olarak [Lakers] birlikte olmamız gerekiyor, aynı sayfada olmalıyız, sağlıklı kalmalıyız.

Sanırım, bu süre zarfında formda kalan ve bununla ilgilenen bazı profesyonel adamlarımız var. Sanırım bu konuda biraz ileride olacağız."Dediğim gibi, en önemli şey sağlıklı kalmak ve sadece o kimyayı geri kazanmak ve balondan kurtulmak. Bu, birçok takım için farklı olacak, birçok erkek. Bu yüzden bir avantajımız olduğunu düşünüyorum çünkü çok fazla gazimiz var, bir süredir buralardayız, dışarı çıkmamıza gerek yok.

Bir balonun içinde kalıp yine de odaklanabilen ve kilitli kalabilen adamlarımız var ve neyin risk altında olduğunu biliyoruz. Balondaki hayatın nasıl olacağı konusunda diğer takımların nasıl etkileşimde bulunduğunu veya buna nasıl tepki vereceğini görmek ilginç olacak." 1 Eyl, 2020Bobby MarksFacebookTwitterFacebook MessengerPinterestCorreo-e espnplus Abone a ESPN + y a todos los articulos premium, herramientas de Fantasy, ademas de miles de tus eventos deportivos favoritos y series originales de ESPN + por solo $ 5,99 / mocribete ahora + Ya eres suscriptor ? Entra aqui 12 Ekim 2020Dave McMenamin ESPN Personel Yazarı CloseLakers ve ESPN NBA muhabiri. 2009-14 arasında ESPNLosAngeles.com için Lakers ve NBA, ESPN.com için 2014-18 arasında Cavaliers ve 2005-09 arasında NBA.com için NBA’de yer aldı. Twitter’da LAKE BUENA VISTA, Fla. – Los Angeles Lakers Gardiyan Danny Green, kendisi ve nişanlısının sosyal medyada, NBA Finalleri’nin 5. Maçının sonlarında kaçırdığı 3 maçın ardından LA’nın şampiyonluğu kazanmasına yardımcı olabilecek ölüm tehditleri aldıklarını söyledi. Green bu yaz önerdi, aldığı vitriol hakkında bir paylaşımda bulundu, endişeyle uzandı."’Ölüm tehditleri mi alıyorsun?’ Diye sormalıydım. Green, Pazar günü 6. maçın önündeki atıştan sonra, ‘Evet, sen de öylesin’ dedi ve ben, bilmiyorum, çünkü gerçekten dikkat etmiyorum, dedi. "Ben de üzülmüyorum, sarsılmıyorum veya endişelenmiyorum. Ben o tür insanlardan biri değilim.

Muhtemelen bazı şeyler hakkında biraz daha paranoyak veya güvende olmalıyım."Geçen sezon LA ile iki yıllık, 30 milyon dolarlık bir anlaşma imzalayan 33 yaşındaki Green, sosyal medyadaki zorbalığın Laker deneyiminin bir parçası olduğunu ve bunu engellemeyi öğrendiğini söyledi. Green’in açık özleminden editörden PicksLeBron: ‘Bununla yaşıyorsun Davis muhtemel, Dragic oyun 61 için şüpheli"Tüm yıl boyunca ve sosyal medyadaki balon sezonu boyunca aldığım her şeye şartlandırıldım, bu benim için yeni bir şey değildi, bu yüzden gerçekten önemli değildi, dedi. "Beni şaşırtmadı. Umursamadı. Görmezden gel.

Bu insanların fikirleri benim için önemli değil. Soyunma odasındaki ve bu listedeki tek kişi benim için alakalı ve önemli olan görüşlerdir. Ve hala bana güveniyorlarsa ve hala cesaretlilerse ve hala bana inanıyorlar ve bize inanıyorlarsa, benim için önemli olan tek şey bu: bu işi halledebiliriz."Geri kalan her şey arka plan gürültüsü ve her şey söylendiğinde ve yapıldığında kimse umursamıyor.

Tek umursadıkları, günün sonunda, sezon sonunda kimin kazandığı, ayakta kalan son takımın kim olduğu. Ve bu işi halledebilirsek, tüm diğer alakasız, olumsuz sesler önemli değil."Lakers bir sayı gerideyken Green, 5. Maçta 7.1 saniye kala bir LeBron James pası ile anahtarın üstünden açık bir 3’ü kaçırdı. Markieff Morris ribauntu düzeltdi ve 2.2 saniye kala yanlışlıkla topu sahanın dışına attı. Anthony Davis’i pası ile bulmak için. 3: 42’den dördüncü çeyrekte kalana kadar 16,8 saniye kala yedek kulübesinde kalan Green, oyunun bir parçası olarak ıskalamasına yol açan, olabileceğini söyledi. daha kilitlendi."Basketbol açısından güzel bir bakıştı. Düşündüğümden daha fazla zamanım vardı, daha fazla zaman almalıydım, muhtemelen biraz aceleye getirdim, biraz dengesiz, dedi. "Ama iyice baktık, ikinci bir fırsatımız oldu ve eğer o oyunu tekrar oynayabilirsem, o şutu tekrar geri almak için her şeyi verirdim. Güven Bana."Kyle Kuzma, Green’in şutunun 5. Maçta neyin yanlış gittiğini seçtikleri için takımın film seansında fazladan ilgi görmediğini söyledi."Bunun hakkında çok fazla konuşmadık, dedi Kuzma. "Çünkü dürüst olmak gerekirse, büyük şema içinde, bir şut vurursanız, belli ki kazanırsınız ama aynı zamanda, o noktaya, oyundaki o belirli duruma ulaşmak için oyun boyunca kendimizi yeneriz. Bunu çok fazla düşünmüyorsunuz çünkü açıkçası bu doğru oyundu, doğru atıştı ve biz sadece bununla yaşar ve ölürüz."Green ve Bashen’ın Cuma gününden itibaren aldığı tehditlerden sonra, korkunç sonuçlardan bahsetmek elbette farklı bir anlam kazanıyor.

Bununla birlikte, 11 yıllık emektar, her şey düşünüldüğünde, oldukça sakin kaldı."Hayatımı bu şekilde yaşayacak, başkalarının ne dediği, ne düşündüğü ya da yaptığı konusunda endişelenen adamlardan değilim. Ben genellikle korunurum. Ben genellikle güvendeyim. Genelde iyiyim ve kendi evimde kendime güveniyorum ve güvendeyim dedi."Bu bir basketbol maçı.

İnsanlar duygusal, hayranlar duygusal. Umarım o kadar ciddiye almazlar. Umarım adaleti hak eden veya ülkede daha iyi bir değişiklik elde eden bu insanlara oy verme veya adalet sağlama konusunda bu kadar tutkuludurlar. Ama bu günün sonunda bir basketbol maçı ve sadece duygularını dışarı attıklarını ve suçlayacak birine ihtiyaç duyduklarını biliyorum ve bu son maça geldi ve tabii ki kolay hedef benim." ESPN’den Ohm Youngmisuk bu rapora katkıda bulundu.

5 Ekim 2018 Royce Young ESPN Personel Yazarı Kapat ESPN.com için Oklahoma City Thunder’ı Kapattı Twitter’da takip edin Oklahoma City Thunder bekçisi Andre Roberson, Perşembe günü sol diz ameliyatından kaynaklanan rehabilitasyon sırasında yaşanan bir aksilikten sonra bir prosedür geçirdikten sonra en az iki ay daha kaçıracak. Ocak ayında patellar tendon yırtıldıktan sonra, Roberson kasım ayında yere dönme yolunda ilerliyordu, ancak ek bir prosedüre ihtiyacı vardı çünkü bir dikiş oynayamayacak kadar tahrişe neden oluyordu. patellar tendonunu onarmak için ilk ameliyattan uygun şekilde, ancak sütürün çıkarılması gerekiyor. 25 yaşındaki Robert, iki ay içinde yeniden değerlendirilecek, ancak yere dönmek için hazır hale gelmeden önce muhtemelen daha fazla zamana ihtiyacı olacak.