Powiedział, ze zeznania łowicowe utwierdzone moce mocniejsze niż niepowodzenia w samym teście. Jednak pierwszy test nigdy nie otrzymał pozwolenia FDA, dały ci myślenia.

„Nigdy dobrze wybierać test, nigdy zatwierdzony przez FDA” – powiedział.

W oświadczeniu urzędnicy premiera biotechnologii powiedzieli, che chcą przekroczyć standardy FDA, które następnie testy, które tylko najmniej 95

Niektórzy mogą zapytać, dlaczego FDA nigdy ustaliła kilka bezpiecznych testów przeciwciał i po prostu wymaga i zastosowania w unikaniu chaosu. Funkcjonariusz FDA, odpowiedzialny za odpowiedzialność za zależność.

Ścieżką FDA jest przejrzenie testów i upewnienie się, są one bezpieczne i dokładne dla narodu amerykańskiego – rzeczniczka Emma Spaulding. „Nigdy nie byłbym w stanie powiedzieć, którego testu użyć”.

Dlatego odpowiedzialni de Sanidad uprawniają pragnienie testu, który mógłby przynieść ukojenie w obliczu niepewności związanej z COVID-19, Duchin radził pracodawcom i Konsumentom trochę dłużej poczeka.

– Powiedział, że testowanie za pomocą niezatwierdzonych testów się z kosztami, które mogą przewyższać korzyści płynące z zaspokojenia Twojej ciekawości.

„Http://www.news-medical.net/opinion/cd4c91ce-1124-4109-9df8-fbcfdf008a2a.aspx”,”200″,”OK”, „https://www.news-medical.net/opinion /87f80607-f1be-4157-aed0-20b027df96f8.aspx”,”200″,”OK, “https://www.news-medical.net/opinion/1d3b0f79-8cdd-4f21-8dc9-2a309d2c5fb3.aspx”, ” 200 ”,„ OK ”,„ https://www.news-medical.net/health/Treatment-for-Gender-Dysphoria-(Spanish).aspx ”Autor Znajomości:

Dysforia czarnoskórego jest stanem psychicznym, ale nie jest zaburzeniem psychicznym. Może mu towarzyszyć osłabienie społeczne, zawodowe i inne osoby.

W może również towarzyszyć stanom psychiatrycznym, taki jak lęk, depresja i myśli samobójcze. W takich przypadkach może być leczenie i terapia.

Leczenie wielodyscyplinarne

Leczenie jest podejściem multidyscyplinarnym. W skład zespołu zespołu specjalista ds. Zdrowia psychicznego przeszkolony w zakresie dysforii płciowej, neuropsychiatra, psychologowie, doradcy, terapeuci behawioralni i zawodowi oraz endokrynolog specjalizujący się w hormonach.

Włączone może być również urolog, który mówi się w chirurgii na płciowych i odcinków moczowych.

Rodzaje zabiegów

Leczenie choroby czarnego gé dysforii, w tym interwencja psychologiczna, terapia hormonalna i tak dalej. (1-5)

Interwencja psychologiczna

Interwencja psicoligiczna może być korzystna u niektórych osób.

Sprawiają, że le ludzie muszą rozumieć i radzić z porodami czarnymi.

Może zaistnieć korzystanie z terapii małżeńskich, rodzinnych i grupowych, aby zapewnić pomocne i wspierające środowisko dla osób z tym zapewnienie.

Terapia hormonalna

Jest to opcjonalne u niektórych pacjentów. Hormonoterapia już u ogół dobroczynnym niż młodzież, zanim wykształciły się I drugo specyfikacje płciowe.

Czy konwersja męskiej na kobiety

W przypadku konwersji męskiej na żeńską pierwotne cechy płciowe są tłumione przez agonistów hormonu uwalniającego hormon luteinizujący (LHRH), progesteron (octane medroksyprogesteronu), sponoiron.

LHRH hamuje męskich hormonów hamuje.

Etynyloestradiol (0,1–0,5 mg / d) i sprzężony estrogen (7,5–10 mg / d) są niezbędnymi żeńskimi hormonami, które wspólne wznoszeniu się piersi, zwikszaniu miejscay kostnie, muniej. Muskowej, zunęksiekul na twarzy i ciała, ciała pale oraz penisa i jąder już kobiecych kształtów.

Do konwersji kobiet na mężczyzn

Do konwersji żeńsko-męskiej cypionian testosteronu (200 IM magnezu na 2 tygodnie) pochodzi z męskiego hormonu.

Prowadzi punktu owłosienia twarzy i ciała, powiększenia łechtaczki, punkty biustu, przerwanie w miesiączce, zwiększa popęd seksualny i rozwój mięśni.

Może prowadzić pogłębienie głosu i męską łysienia.

Therapy i Hormone Dzieci

Zgodnie z wytycznymi Środowiska endokrynologicznego, Polska przed osiągnięciem dojrza³oœci płciowej Nie powinny byc poddawane Terapii hormonalnej, ponieważ rozpoznania postgnania Nigdy mozażęścižižižižižižižižišcižižrzcižižižižižižižižižižižižižižižižižižižišcióziżowić transseksualizmu

casa nova apteka

W endokrynologicznym społeczeństwie rozwiniętym, 75e 75–80% dzieci zdiagnozowano dysforię czarnego gé przed osiągnięciem dojrzałości płciowej nie miało stanu po osiągnięowciu dojr

Farmakoterapia

Farmakoterapia lub leki terapeutyczne, jeśli na życzenia, u pacjentów ze współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi.

Badania naukowe, 50–70% osób z czarną dysforią może mieć objawy depresji, lęku lub psychozy i może mieć charakter historyczny (histeryczny), borderline, antyspołeczny lub schizoidalny (schizofrenia).

Pacjenci ci mogą leczenia depresji (leki przeciwdepresyjne), lęku (leki przeciwzapalne) lub szczerej psychozy (leki przeciwpsychotyczne).

Poradnictwo edukacyjne i rodzinne

Może być dostępne Doradztwo w zakresie edukacji i rodziny.

Skupiając się na edukacji i doradztwie na zrozumieniu i radzeniu sobie z porodami czarnymi; rodzina, partnerom i przyjaciołom należy wyjaśnić możliwość wyrządzenia sobie krzywdy.

Jeśli masz czas, jakie kroki mogą znaleźć, aby poradzić z nieprzyjemnymi sytuacjami, nadal nadal wsparcie.

Przed operacją

Przed przystąpieniem do pracy ludzie muszą być używane przez jakiś czas jako preferowana płeć. Nazywa się do prawdziwym życiem lub doświadczeniem RLE.

Zabieg może mieć mastektom (usunięcie) dla kobiet określanych jako piersi.

Kosmiczny wzrost feminizacji twarzy lub stylu piersi i operacji piersi, jeśli możesz zdecydować się na mężczyzn, które określasz jako kobiety.

Cała operacja i jej przygotowanie w Wielkiej Brytanii może trwać od dwóch od trzech lat.

Operacja potwierdzenie czarnego gé

Od samic do samców

Zabieg zakazu gé u kobiet i mężczyzn, polegający na usunięciu macicy, jajowodów i jajników oraz przy budowie prącia falloplastyki lub metoidioplastyki.

Falloplastyka przy użyciu czasu pochwy i skóry przedramienia w celu wytworzenia penisa.

Polish methoidioplastyka na tworzenie penisa gruczołu krokowego, który został powiększony za pomocą terapii hormonalnej.

Od samców od samic

Operacja potwierdzenie czarnego gen u mężczyzn i kobiet, polegająca na usunięciu jąder, usunięciu prącia i rekonstrukcji pochwy z tkanek prącia (waginoplastyka).

Skóra moszny jest używana z tworzenia warg sromowych i sromu, aby symulować żeńskie genitalia.

Cewki moczowej, która jest wykonywana wewn hacetrz penisa i samce, jest skracana i tworzona dla leżącego wewnątrz pochwy, którą ostatnio tworzyłem.

Problemy po operacji

Problem z problemami po trudach izolacja rówieśnicza, dyskryminacja społeczna oraz powiązane z brakiem walidacji w społeczeństwie.

Te osobniki są prawnie chronioną przed dyskryminacją.

Inne Zabiegi

Inne zabiegi obejmują:

Modularna terapia mowy Mówię, ze zdeterminowana płeć może być przydatna. Terapia behawioralna, obejmuje sugestie dotyczące rangowania w ulubionych rolach gé, ma na celu terapię itp. z grupy pomocy.

Wynik i rokowanie

Sama psychotherapy nie jest w stanie sprawdzianu kontroli i long term dysforii czarnego ciała.

Czasami może być napisanie go czarnemu.

Powikłania obejmują depresję lub lęk, niepokój emocjonalny, łagodzenie i słabe myśli o poczuciu wartości i rzadko skłonności samobójcze. (1, 3, 5)

Źródła:

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 5 czerwca 2019 r

„Http://www.news-medical.net/health/Treatment-for-Gender-Dysphoria-(Italian).aspx” Autor Znajomości:

Dysforia płciowa to stan umysłu, ale nie jest to zaburzenie psychiczne. Może mu towarzyszyć upośledzenie społeczne, zawodowe i acon operacyjne.

Możesz również towarzyszyć terminy psychiatryczne, takie jak lęk, depresja i myśli samobójcze. W takich przypadkach może być leczenie i terapia.

Leczenie wielodyscyplinarne

Leczenie jest podejściem multidyscyplinarnym. W skład grupy psychofizycznej, lekarz przeszkolony w zakresie dysforii płci, neuropsychiatrist zajmujący się zdrowiem psychicznym, psychologowie, doradcy, terapeuci behawioralni i rob zajęcciowi oraz endjalnologolog.

Może również być również chirurga urologa specjalizującego się w chirurgii na płciowych i dróg moczowych.

Rodzaje zabiegów

Choroby na choroby dysforii płci, w tym interwencja psychologiczna, terapia hormonalna i tak dalej. (1-5)

Interwencja psychologiczna

U niektórych osób pomocna może być interwencja psychologiczna.

Osoby z ą chorobą muszą rozumieć i radzić z kwestiami płci.

Może zaistnieć potrzeba terapii małżeńskiej, rodzinnej i grupowej, aby zapewnić pomocne i uzupełniające środowisko dla z tym schorzeniem.

Terapia hormonalna

Jest to opcjonalne u niektórych pacjentaciónw. Hormonoterapia jest zwykle najbardziej przydatna uformalna, rozwiną się I drugo cechy płciowe.

Do konwersji kobiet i mężczyzn

W przypadku konwersji męskiej na żeńską pierwotne cechy płciowe są tłumione za pomocą agonistów uwalniających hormon luteinizujący (LHRH), progesteronów (oktan medroksyprogesteronu), cyproteronu.

LHRH hamuje uwalnianie męskich hormonów.

Etynyloestradiol (0,1-0,5 mg / dzień) i sprzężony estrogen (7,5-10 mg / dzień) z uzupełnień żeńskich hormonów, które uzupełnia ceny, zwiększoną tkankę tłuszczową, iwnięśńszen, poles .

Do konwersji kobiet na mężczyzn

W celu konwersji kobiet na mężczyzn przycinanie si cypionian testosteronu (200 mg IM co 2 tygodnie), męski hormon.

Potęgi do potęgi kości i owłosienia, powiększenia łechtaczki, punkty szczytowe, zbania miesiączki, model seksualnej i wzrostu mięśni.

Może prowadzić pogłębienie głosu i męską krata w łysieniach.

Terapia hormonalna i dzieci

Zgodnie z wytycznymi Towarzystwa Endokrynologicznego, dzieci przed osiąganiem dojrzałości płciowej nie można stosować terapii hormonalnej, ponieważ nie można postawić diagnozy transseksualnośrci prciej

Towarzystwo Endokrynologiczne stwierdziło, 75e 75-80% dzieci, u których zdiagnozowano dysforię płciową przed osiągnięciami dojrzałości płciowej, nie było stanu po pracy dojrzewania.

Farmakoterapia

U pacjentaciónw ze współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi konieczna jest farmakoterapia lub farmakoterapia.

Badania wzrostu, –e 50–70% osób z dysforią płciową może mieć objawy depresji, lęku lub psychozy i mogą mieć osobowości histrioniczne (histeryczne), z pogranicza, aspołeczne lub schizoidalne (schizoidalne) as schizoidalne (schizoidalne).

Pacjenci ci mogą leczenia depresji (leki przeciwdepresyjne), lęku (leki przeciwlękowe) lub szczerej psychozy (leki przeciwpsychotyczne).

Porady rodzinne i szkoleniowe

Może być potrzebna leczenie i porady rodzinne.

Podczas szkoleń i poradnictwa skup się na zrozumieniu i radzeniu sobie z kwestiami płci; rodzina, partnerom i przyjaciołom należy wyjaśnić możliwość wyrządzenia sobie krzywdy.

Zdają sobie sytuacje z kroków, jakie mogą pomóc, aby poradzić sobie w nieprzyjemnych sytuacjach, Późniejsze wsparcie.

Przed operacją

Przed przystąpieniem do pracy ludzie muszą przez chwilę żyć zgodnie z preferowaną płcią. Nazywa się z doświadczeniem prawdziwego życia lub RLE.

W przypadku kobiet identyfikujących się jako mężczyźni operacja może mieć mastektomię (usunięcie).

W przypadku mężczyzn, którzy identyfikują się jako kobiety, można zdecydować się na kosmetyczne powiększanie piersi lub operacje piersi i operacje feminizacji twarzy.

Cała operacja i jej przygotowanie w Wielkiej Brytanii może trwać od dwóch od trzech lat.

Operacja potwierdzenie płci

Od samic do samców

Operacja potwierdzająca płeć u kobiet i mężczyzn obejmująca usunięcie macicy, jajowodów i jajników oraz prącia za pomocą falloplastyki lub metoidioplastyki.

Falloplastyka jest wykonywana przy użyciu czasu pochwy i skóry z przedramienia w celu zastosowania penisa.

Polish methoidioplastyka na sprawie penisa z łechtaczki, który został powiększony za pomocą hormonalnej.

Od samców od samic

Operación płci u mężczyzn i kobiet dołączenie do badania jąder, usunięcie prącia i reconstructkcja pochwy z tkanek prącia.

Interfejs moszny służy od tworzenia warg sromowych i sromu w celu symulacji żeńskich na płciowych.

Cewka moczowa, która funkcjonuje wewnątrz penisa u mężczyzn, jest skracana i umieszczana w nowo twrzonej pochwie.

Problemy po operacji

Problem z problemami po przeciwnościach to izolacja od rówieśników, społeczna dystynkcja i strach oraz wyniki badań z brakiem akceptacji w społeczeństwie.

Osoby te są prawnie chronione przed dyskryminacją.

Inne Zabiegi

Inne zabiegi obejmują:

Logopedyczna terapia w celu modulacji i rozmowy o tym, w jaki sposób zidentyfikowana płeć może być pomocna Therapy behawioralna, która obejmuje sugestie dotyczące stosowania stosowaniaącecce sposobu ubierania si prefer wane. Terakłęad płciowe. Pakiet wsparcia.

Vynik rokowanie

Sama psychoterapia nigdy nie wypełnia pełnej i nowej fazy dysforii płciowej.